O FIRMIE

Szanowni Państwo

Nasza firma CK SIETNIK działa w branży chłodnictwa przemysłowego i komercyjnego już od przeszło dwudziestu lat, a konkretnie od 1990 roku. Od tego czasu dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości obiekty, w tym komory chłodnicze oraz mroźnicze, drzwi oraz pełne obiekty takie jak chłodnie i mroźnie. Dzięki jakości naszych wyrobów staliśmy się jedną z uznanych marek w branży. Nasze komory chłodnicze oraz mroźnice to produkty doceniane przez klientów. 

Nasze komory oraz drzwi chłodnicze i mroźnicze wykorzystywane są w wielu różnych branżach – przetwórstwie, przemyśle spożywczym, w obiektach handlowych, centrach logistycznych, magazynach, hurtowniach, a także w obiektach hotelowych i restauracjach. Z pewnością wysokiej jakości mroźnia czy komora chłodnicza, przy cenie, która jest u nas bardzo atrakcyjna, sprawdzi się w każdym z tych miejsc.

Do przygotowania naszych obiektów wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały – aluminium, twarde PCV, specjalne wypełnienia uszczelniające i płyty warstwowe, stal nierdzewną. Stosujemy także włoskie akcesoria MTH i INTERTECNICA. Przy produkcji  mroźnic, komór chłodniczych oraz drzwi chłodniczych, wykorzystujemy zaawansowane technologie, co jest gwarancją wysokiej jakości i trwałości naszych konstrukcji.

Działamy przekrojowo – obszar naszych prac to między innymi przygotowanie dopasowanego projektu obiektu, budowa komory chłodniczej czy innego elementu (jak np. drzwi chłodnicze) według wymagań klientów, jego transport oraz fachowy montaż. Przygotowujemy także drzwi chłodnicze zawiasowe i przesuwne. Jeżeli chłodnia będzie wymagała serwisu, także służymy pomocą. Każda chłodnia naszej firmy jest przystosowana do konkretnej przestrzeni, w której ma się znajdować.

Dodatkowo każda mroźnia CK SIETNIK jest wykonana także zgodnie z najnowszymi technologiami. Nasza komora mroźnicza jest, podobnie jak chłodnicza, przygotowywana na zamówienie, dlatego spełnić może ona wszystkie wymagania użytkowników. Każda komora mroźnicza jest wyposażona w wysokiej jakości drzwi, a zastosowanie nowoczesnego sprzętu pozwala na efektywne i wydajne korzystanie z niej.

Naszym priorytetem jest dbałość o zadowolenie naszych Klientów, dlatego zawsze zapewniamy kompleksowe wsparcie. Jeżeli chodzi o komory chłodnicze, cena w naszej firmie zawsze jest indywidualnie dopasowywana do konkretnego obiektu oraz wymagań klientów. To powoduje, że komora chłodnicza zakupiona u nas nie będzie wiązała się ze znacznymi wydatkami.

Zapraszamy, gdy potrzebna jest wysokiej jakości mroźnia lub chłodnia – CK SIETNIK.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TEL. 75 64 61 400